Статті
Для точного визначення характеристик диска необхідно знати про маркування та властивості диска. Зазвичай при покупці звертають увагу лише на ширину та діаметр дисків, але насправді параметрів набагато більше, і дізнатися про них автомобілісту ніколи не завадить. Про типи дисків та їх відмінності щодо матеріалів та читайте у відповідній статті.
Незбалансовані колеса ведуть до того, що кермо на високій швидкості битиметься, а вібрація може передаватися всьому кузову авто. Окрім неприємного почуття, це ще й шкодить машині – руйнуються механізми кермового керування, ступичні підшипники, амортизатори, важелі та й вся підвіска.
Іноді у холоди трапляються ситуації, коли «липучої» і навіть шипованої зимової гуми стає недостатньо. Зледенілі та засніжені дороги небезпечні, а часом непрохідні без спеціального спорядження, яке допоможе колесу перебороти опади, що випали, а також не застрягти, якщо машина опиниться в екстремальній ситуації.
Шини - така ж важлива складова вашого автомобіля, як підвіска, двигун, тому що гарантує безпечне пересування вулицями та за містом
З 01 березня 2021 р. по 28 лютого 2022 р. при покупці шин MICHELIN в шинних центрах, що приймають участь в акції, діє Спеціальна гарантія!
Серед водіїв існує безліч різноманітних забобонів. Хтось вішає іграшку «на щастя», хтось не виїжджає на авто у певні «нещасливі» дні. Але є також помилкові думки, які стосуються технічних деталей автомобіля. До них і так зване «старіння шин».
Напевно, найпопулярніші диски, особливо в СНД – це штамповані металеві диски, що відрізняються невисокою ціною та у багатьох випадках ремонтуються після пошкоджень. Втім, їх мінусом є висока вага та не надто вишуканий дизайн. Але як правильно стежити за металевим диском?
Диски для шин, як і будь-які інші металеві вироби, схильні до впливу навколишнього середовища – окислення, корозії. Звичайно, сучасні моделі захищені від негативних явищ на фабричному рівні, але такий захист не вічний і за збереженням диска треба стежити.
Литі диски славляться своєю легкістю через сплав, який робить легше на 15-20% сталевих аналогів, але ударостійкість литих деталей часто залишає бажати кращого.
Після придбання нової зимової гуми необхідно приділити деякий час її обкатці, щоб водій міг повною мірою використовувати її можливості та убезпечити. Тому необхідно проявити обережність і звикнути до поведінки шини, що змінилася.
Якісні шини – це насамперед безпека та комфорт пересування, у місті чи за його межею, у будь-яку погоду та на будь-якій поверхні. Купуючи гуму для свого автомобіля, водій повинен бути впевнений у її адекватності.
Взуття для нашого залізного коня, покришки потребують особливого догляду. За неправильної експлуатації шини починають деформуватися.